LNBRC Jūrmalas filiāle

LNB Rehabilitācijas centra Jūrmalas filiāle sniedz valsts apmaksātus pakalpojumus kā visas 9 filiāles Latvijā, tomēr katrā filiālē ir sava odziņa.

Jūrmalas filiāle atrodas ļoti skaistā vietā – Kauguros, 50m attālumā no jūras. Mūsu klientiem ļoti patīk gan relaksēties jūras krastā, gan nodarboties ar sportu – nūjot, peldēt, spēlēt bumbu utt., jo jūra piedod savu šarmu un enerģiju, nekā sportojot telpās.

Jūrmalas filiālē ļoti pieprasītas nodarbības ir ēdiena gatavošana, īpaši konditoreja, jo to klientiem māca diplomēts speciālists ar lielu pieredzi. Otra populārākā nodarbība ir galdniecība, kurā realizētas vistrakākās un pārdrošākās idejas. Vīri atgūst sev ticību un vēlmi darboties. Mūsu filiāle katru mēnesi saviem klientiem piedāvā izbraukuma nodarbības, kurās ietilpst muzeju, zemnieku saimniecību, ražotņu un vides objektu apskate vai pieredzes apmaiņas braucienus uz citām filiālēm. Šādos izbraukumos klienti nemanot mācās dažādas prasmes, sajūt draudzīgu plecu sev blakus un atrod domubiedrus.

Vislabāk Rehabilitācijas centra nozīmīgumu var raksturot klienti, kuri apmeklē nodarbības.

Aleksejs Poplavskis: Pateicoties Jūrmalas rehabilitācijas centram, esmu kļuvis patstāvīgāks un neatkarīgāks no apkārtējiem cilvēkiem. Šis centrs sniedz iespēju integrēties sabiedrībā, apgūt dažādas prasmes. Dod iespēju nepalikt mājās, bet aktīvi piedalīties dažādās aktivitātēs un pasākumos, veicinot attīstību.

Juris Gulbis: Esmu pavisam nesen uzsācis rehabilitāciju šajā filiālē, bet jau tagad no rūpēs nomākta , nevarīga večuka esmu kļuvis par aktīvu līdzpilsoni. Esmu atguvis dzīvesprieku, vēlmi darboties pateicoties speciālistu iejūtībai, sapratnei, sirsnībai un profesionalitātei. Neskatoties uz visām slimībām, beidzot esmu sācis pa īstam dzīvot. Ir pilnībā izmainījies mans dzīves ritms, un es par to priecājos. Noteikti iesaku arī citiem nebaidīties un apmeklēt Jūrmalas filiāles speciālistus.

Diāna Rutupe: Pateicoties Jūrmalas rehabilitācijas centram ieguvu iespēju izpausties radoši . Mācos konditoreju, kas ir sarežģīta, bet interesanta nodarbe. Iepazīstu jaunus cilvēkus. Paldies par atbalstu, zināšanām, ar kurām dalās, ja tas nepieciešams. Vienmēr gribas atgriezties jaukā vidē , kur tevi gaida ar smaidu.

Anna Deruma: Esmu ilggadējs Jūrmalas rehabilitācijas klients. Ko tik pa šiem gadiem neesmu apguvusi, lai gan praktiski neredzu. Katras zināšanas man nākušas par labu, jo cilvēks nevar mācēt visu. Man ļoti patīk ēdiena gatavošana un rokdarbi, jo tas noder ģimenē, ikdienā. Paldies par atbalstu un iedrošinājumu.

Rehabilitācijas centra speciālisti ļoti mīl savu darbu, ir enerģiski un dzīvespriecīgi, tādēļ ar pozitīvismu uzlādēs jebkuru klientu, kurš iegriezīsies filiālē. Esam priecīgi par katru jaunu klientu, kurš saņem drosmi atnākt uz mūsu filiāli, apgūt jaunas prasmes un iziet sabiedrībā.

Gaidīsim!

Iveta Vilka,

Jūrmalas filiāles vadītāja

Skip to content