LNBRC Ventspils filiāle

SIA “LATVIJAS NEREDZĪGO BIEDRĪBAS REHABILITĀCIJAS CENTRS” Ventspils filiāle atrodas Ventspilī, Baldonas ielā 16, LNB Ventspils TO telpās. Filiālē sniedz personām ar redzes traucējumiem sociālās rehabilitācijas pakalpojumus. Filiālē strādā divas darbinieces. Sociālā rehabilitētāja Zinta Eniņa un interešu pulciņa pasniedzēja Inta Dobele.

Blakus atrodas bibliotēka neredzīgiem un vājredzīgiem klientiem. Mums ir augļu dārzs, kas prasa darbu, bet ir arī atpūtas un rehabilitācijas vieta visiem. Šeit kopā ar Latvijas Neredzīgo biedrības biedriem svinam Jāņus. Rudenī lasām ābolus, spiežam sulu un vārām ievārījumus. Cenšamies vismaz vienu reizi mēnesī rīkot pasākumus visiem mūsu klientiem. Ikdienā apmācām nepieciešamās prasmes, sniedzam psiholoģisko atbalstu.

Mums ir daudz radošu cilvēku: dzejniece un rakstniece Dzintra Žuravska, gleznotāji,  pērļotāji, adītāji, u.c. rokdarbnieki.

Ventspilī ir aktīva kultūras dzīve koncertzālē “Latvija,” teātru namā “Jūras vārti,” kā arī trijās Ventspils bibliotēkās, kuru pasākumus kopā vai individuāli aicinām apmeklēt savus klientus.

Skip to content